compare

Psh-ks.net

Prokurori i Shtetit është institucion i pavarur, me autoritet dhe me përgjegjësi për ndjekjen penale të personave të akuzuar për ndonjë vepër penale ose për ndonjë vepër tjetër, sikurse është rregulluar me ligj. Prokurori i Shtetit është institucion i paanshëm, dhe vepron në bazë të Kushtetutës dhe të ligjit. Organizimi, kompetencat dhe detyrat e Prokurorit të Shtetit rregullohen me ligj....
advertising
Links Website >>
Website Topics dhe
Top Keywords from Search Engines gjykata e apelit + 4 more>>
Psh-ks.net is ranked 7,157,133rd in the world (amongst the 30 million domains). This site is estimated to be worth $2440. It has 2 backlinks. Psh-ks.net has 33% seo score.
Popularity: Safety: Social signals: Legit: legal Rating:
www.psh-ks.net
2.5/5.0
by
WebstatsDomain

Similar websites

Favicon of fejaevertete.com  

Fejaevertete.com

Fejaevertete.com Faqe e Cila Merret me Studimin Shkencor te Besimitakides...

Portal i dijes dhe informacionit,"islami, feja e vërtetë!"

Popularity: | Safety: | fejaevertete.com

Favicon of tv1-channel.tv  

Tv1-channel.tv

Tv1 Channel

Tv1 channel - televizioni i pare i qytetit te shkodres

Popularity: | Safety: | tv1-channel.tv

Favicon of www.ulqini-online.com  

Ulqini-online.com

Ulqini Online | Ulqini Online, te Rejat Nga Ulqini, Lajme Nga Ulqini...

Ulqini online, te rejat nga politika, lajme nga ulqini, kultura, sporti, arti.viset tona : ulqini

Popularity: | Safety: | www.ulqini-online.com

advertising
Favicon of www.nasergashi.com  

Nasergashi.com

Welcome to Nasergashi.com

Qendroni të kyçur me ne dhe merrni shumë më shumë

Popularity: | Safety: | www.nasergashi.com tags for www.nasergashi.com dhe

Favicon of www.drejtshkrimi.net  

Drejtshkrimi.net

dr Shkrimis Corner

Faqe e bazuar krejtësisht në ribotimin e vitit 1974 të librit me të njëjtin titull nga «instituti

Popularity: | Safety: | www.drejtshkrimi.net tags for www.drejtshkrimi.net dhe

Favicon of www.uneqesh.com  

Uneqesh.com

Une Qesh | Video Dhe Foto Gazmore, Selfie, Satire, Meme

Uneqesh eshte nje faqe me permbajtje gazmore satirike.ketu do te gjeni video dhe foto gazmore

Popularity: | Safety: | www.uneqesh.com tags for www.uneqesh.com selfie / meme

Favicon of ateistet.org  

Ateistet.org

Ateistet.org

Artikuj, shkrime, bashkëfjalime rreth ateizmit, antiteizmit, arsyes, natyralizmit

Popularity: | Safety: | ateistet.org tags for ateistet.org dhe

Favicon of www.kpm-ks.org  

Kpm-ks.org

Komisioni i Pavarur Për Media

Popularity: | Safety: | www.kpm-ks.org

Favicon of www.altincekodhima.com  

Altincekodhima.com

Dr. Altin Cekodhima

Dr altin cekodhima, gastroenterolog prane klinikes la vita, rr.kongresi i manastirit, tiranë, cel

Popularity: | Safety: | www.altincekodhima.com tags for www.altincekodhima.com nga

Favicon of www.omerbajrami.com  

Omerbajrami.com

Hoxhë Omer Bajrami

Hoxhë omer bajrami

Popularity: | Safety: | www.omerbajrami.com tags for www.omerbajrami.com joomla

Web Safety

psh-ks.net is a safe website. This information is from Google, AVG Threat Labs, McAfee SiteAdvisor, Wot.

Google Safebrowsing:
Avg Antivirus
Wot Raiting
SiteAdvisor
Child Safety

Status:

Copy & paste code at your website:

just copy & paste the snippet into your website!

just copy & paste the snippet into your website!

General Statistics

Title: Prokurori i Shtetit
Description: Prokurori i Shtetit është institucion i pavarur, me autoritet dhe me përgjegjësi për ndjekjen penale të personave të akuzuar për ndonjë vepër penale o... more
SEO score: 33%
Website Worth: $2,440 USD
Web Safety:
Web safety signals the level of trust for the site's suitability for all users.
Child Safety:
Child safety signals the level of trust for the site's suitability for children.
Alexa Rank: 7,157,133
Alexa backlinks: 23
Webstatsdomain backlinks:
IP-address: 104.28.21.7 [Trace] [Reverse]
Server Location: United States (San Francisco) [See domains hosted in San Francisco | United States]
Date Registered: 2011-05-31 10:11:00
Site Age: 5 years and 8 months
Pageviews per User: 2.4
Average Time on Site: 02:32
Search Percent:
Estimated percentage of visits to www.psh-ks.net that came from a search engine
39.4%
Bounce:
Estimated percentage of visits to www.psh-ks.net that consist of a single pageview
54.6%
Daily Pageviews: n\a
Load Time: 0.37 seconds

Website categories

Currently, we found 1 categories on psh-ks.net
dhe 5'173 sites

Domain Name

Domain Name: www.psh-ks.net
Registrar: ENOM, INC
Domain Age: 5 years and 8 months
Creation: 2011-05-31
Expiration: 2014-05-31
See psh-ks.net whois information

Top Keywords

This report shows links that we found on other domains than the index page. You can use this list of domains in order to understand what content users like.

Keyword Position Date
gjykata e apelit
1 2016-02-12
keshilli prokurorial dhe gjyqesor i kosoves
1 2016-02-11
prokuroria e kosoves konkurs
1 2016-01-07
prokuroria e shtetit te kosoves konkurs
1 2016-01-07
keshilli prokurorial
1 2015-12-06
keshilli prokurorial i kosoves
1 2015-12-06
praktikant ne gjykata
2 2015-12-28
shteti i kosoves
3 2016-02-11
zevendes ministrat e kosoves 2011
3 2016-01-31
keshilli gjyqesor i kosoves konkurs
4 2016-02-11

Keywords Consistency

In this table we show keywords that are most commonly found on the site. Words marked with 2 or 3 stars best describe the theme of the site.

This site is well optimized for words - shtetit, prokurori i shtetit

  Keywords Freq Title Desc <H> Anchors
shtetit 28
departamenti 24
kryeprokurori 19
kosovs 17
prokuroria 16
  Keywords (2 words) Freq Title Desc <H> Anchors
kryeprokurorit t shtetit 10
departamenti pr krime 9
prokurori i shtetit 9
prokuroria themelore 9
departamenti i prgjithshm 8
  Keywords (3 words) Freq Title Desc <H> Anchors
departamenti pr krime t renda 8
shtetit aleksandr lumezi 5
kryeprokurori i shtetit aleksandr 5
ambasadoren e republiks s kroacis 4
prokurori i shtetit sht 4

Headings

Excellent, your website is structured using HTML headings (<H1> to <H6>). Always Use an <H1> Heading Tag. Search engines place a lot of value on the text inside <H1> tags, so make sure that it's optimized and well represents the page content.

<H1> <H2> <H3> <H4> <H5> <H6>
550000
<H1> republika e kosovës
<H1> prokurori i shtetit
<H1> aktakuzë për shpërlarje të pareve
<H1> pskr ka ngritur aktakuzë për terrorizëm

Anchors Cloud

Anchors Cloud: List of most used anchor phrases in the anchor tags of the referring domains. An example would be "webstatsdomain" in "<a href="http://webstatsdomain.org">webstatsdomain</a>"

Your site has high probability to get under the filter Google, which called Google penguin.

  • prokurori i shtetit ( 100% )

Terms Cloud

List of most used terms in the anchor text of the referring domains. An example would be "Webstatsdomain" in "<a href="http://webstatsdomain.org">Free website statistics, analysis, review - Webstatsdomain</a>"

  • shtetit( 50% )
  • prokurori( 50% )

Alexa traffic graph

Alexa traffic rank shows the popularity of your site relative to other sites. Psh-ks.net is ranked 7,157,133rd in the world (among the 30 million domains). A low-numbered rank means that your website gets a lot of visitors.

Alexa rank: 7,157,133 visit alexa Alexa backlinks: 23
This report show rough estimate of psh-ks.net's popularity
The top queries driving traffic to www.psh-ks.net from search engines.
tuzilacki savet kosova
prokuroria e pergjithshme
bahri hyseni
reshat millaku
sudski savet kosova

Visitors Localization

Traffic Estimations Low
Traffic Rank 7,157,133th most visited website in the World

Websites hosted on same IP

Domain Popularity
Favicon for mbrepository.com   www.mbrepository.com
Favicon for coopscustoms.com   coopscustoms.com
Favicon for aasianst.org   aasianst.org
Favicon for windsordirect.info   www.windsordirect.info
Favicon for mitchellhistoricproperties.com   www.mitchellhistoricproperties.com

Website Load Time

Website load time is an important factor, because Google is taking the site’s loading speed into consideration in determining its ranking. Even though this will not have a big impact, it is still something we (webmasters) should really look into. The reason is pretty simple – the majority of visitors are usually in a rush and no one is fond of waiting half a century before the website finally loads its content or fails to load. At the last check on 2016-09-01, website load time was 0.37. The highest load time is 0.48, the lowest load time is 0.31, the average load time is 0.38.

Contact information:

http://www.psh-ks.net/?page=1,2 - Prokurori i Shtetit
See psh-ks.net contact information in whois record

0reviews

Add review